Przejdź do treści
NEURAXPHARM GROUP

NEURAXPHARM W POLSCE

Neuraxpharm Polska to Twoja firma specjalizująca się w lekach na OUN w Polsce oraz Oddział wiodącej europejskiej firmy farmaceutycznej, która skupia się na chorobach i zaburzeniach Ośrodkowego Układu Nerwowego (OUN).

NEURAXPHARM POLSKA

W kwietniu 2019 roku firma Neuraxpharm ogłosiła swoją ekspansję na rynek Europy Środkowo-Wschodniej, otwierając oddział Neuraxpharm Polska w Warszawie.

Dotychczas firma Neuraxpharm dostarczała z niemieckiego oddziału firmy wysokiej jakości produkty pod marką NeuroPharma, stosowane w leczeniu chorób OUN u polskich pacjentów. Kluczowym punktem strategii rozwoju firmy jest wkroczenie na szybko rozwijające się rynki w Europie. Celem Neuraxpharm jest umocnienie swojej pozycji w Polsce  jako specjalistycznej firmy oferującej produkty na zaburzenia OUN, leki z wartością dodaną, standardowe leki generyczne i parafarmaceutyki (w tym probiotyki i nutraceutyki).

Neuraxpharm inwestuje w projekty badawcze, opracowując zróżnicowane i zaawansowane produkty na zaburzenia OUN, które zostaną wprowadzone w Polsce i w innych krajach. 

PORTFOLIO NEURAXPHARM POLSKA

Nasze rozwiązania terapeutyczne zaspokoją potrzeby pacjentów z chorobami OUN.

Standardowe leki generyczne na OUN

Parafarmaceutyki na OUN

Neuraxpharm od 1985 roku specjalizuje się w leczeniu zaburzeń Ośrodkowego Układu Nerwowego

Neuraxpharm oferuje pacjentom i pracownikom służby zdrowia szeroką gamę przystępnych cenowo, sprawdzonych i skutecznych leków na OUN, które mogą poprawić jakość życia pacjentów.

Specjalizujemy się w produkcji leków na OUN i oferujemy szerokie portfolio produktów dla osób cierpiących na OUN w każdym stadium choroby, poczynając od produktów profilaktycznych po standardowe leki generyczne i te z wartością dodaną

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NEURAXPHARM GROUP

KIM JESTEŚMY

KAMIENIE MILOWE NEURAXPHARM POLSKA

2020 r.

Neuraxpharm przejmuje Dział CNS Glenmark w Polsce

2019 r.

Inauguracja nowego biura Neuraxpharm Polska w Warszawie

2016 r.

Neuraxpharm Arzneimittel przejęta przez fundusze zarządzane przez Apax Partners

2014 r.

Pierwsza działalność handlowa w Polsce odbywała się za pośrednictwem firmy neuraxpharm Arzneimittel pod marką NeuroPharma