Przejdź do treści
NEURAXPHARM GROUP

SKUPIENIE NA OUN

Bezustannie skupiamy się na poprawie zdrowia i samopoczucia osób borykających się z zaburzeniami psychicznymi i neurlogicznymi.

Siła Neuraxpharm polega na oferowaniu najszerszej gamy produktów farmaceutycznych na choroby OUN, dostosowanej do rynków europejskich.

Nasze szerokie portfolio obejmuje różne leki na depresję, stany lękowe, chorobę Parkinsona, chorobę Alzheimera, padaczkę, schizofrenię/psychozę oraz inne zaburzenia Ośrodkowego Układu Nerwowego.


Jako uzupełnienie oferty produktów na OUN, Neuraxpharm oferuje parafarmaceutyki, m.in. probiotyki i nutraceutyki, których celem jest utrzymanie funkcji fizjologicznych mózgu i dobrego samopoczucia u pacjentów dotkniętych chorobami psychicznymi.

PORTFOLIO SPRZEDAWANYCH CZĄSTECZEK NA OUN

Pełna gama leków na zaburzenia związane z chorobami mózgu

DZIĘKI NAM LEKI NA CHOROBY OUN SĄ BLIŻEJ PACJENTA

Nasza szeroka sieć kontaktów informacyjnych obejmuje:

PSYCHIATRÓW · NEUROLOGÓW · GERIATRÓW · SPECJALISTÓW OD BÓLU · WYBRANYCH LEKARZY OGÓLNYCH · SZPITALE SPECJALIZUJĄCE SIĘ W OUN · FARMACEUTÓW · PACJENTÓW/KONSUMENTÓW*

*parafarmaceutyki

Dzięki naszemu oddanemu personelowi działu informacji medycznej w Polsce współpracujemy ze Specjalistami w dziedzinie psychiatrii, neurologii i leczenia bólu

PRZEGLĄD PACJENTÓW Z CHOROBAMI OUN

WYSTĘPOWANIE ZABURZEŃ OUN WŚRÓD ŚWIATOWEJ POPULACJI

Miliony pacjentów na całym świecie 

Źródło: Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)

50 MLN

Demencja

51 MLN

Padaczka

6 MLN

Choroba Parkinsona

300 MLN

Depresja

2,5 MLN

Stwardnienie rozsiane

23 MLN

Schizofrenia/Psychoza